Life Resonance Z.S.

Life Resonance z.s.

Majitel stránek a hnací síla.

Stránky Life Resonance vznikly v létě 2019 a stojí za nimi skupina nadšenců, kterým není lhostejné vlastní zdraví, ani zdraví všech žijících bytostí. Aby nebyly neuvážené kroky v oblasti radiofrekvenčního záření či nárustu závislosti na obrazovkách (zejména u dětí) ponechány bez odezvy, zájmový spolek Life Resonance z.s. poskytuje prostřednictvím těchto stránek tzv. informovaný souhlas, tj. dodává neodborné veřejnosti fakta, která z konkrétních důvodů zájmové skupiny (mobilní operátoři, poskytovatelé technologií, Český telekomunikační úřad), ale ani instituce zodpovědné za osvětu obyvatel a veřejné zdraví (Ministerstvo zdravotnictví ČR, Úřad hlavního hygienika) občanům neposkytují.

Od roku 2020 dlouhodobě spolupracujeme s většinou evropských zemí, předními světovými lékaři a výzkumníky v oblasti nepříznivých účinků bezdrátových technologií na lidské zdraví i na životní prostředí. Stáli jsme u vzniku mezinárodní organizace Europeans for Safe Connections sdružující bezmála třicítku evropských organizací a aktivně se podílíme na její činnosti. Společně s našimi evropskými partnery se snažíme upozorňovat také na znepokojující nárust závislosti na obrazovkách a sociálních médiích zejména u dětí.

předsednictvo a členové

MVDr. Martin Novotný
MVDr. Martin Novotnýpředseda
Ambassador zdravého životního stylu, bio-hacker, nutrarián (léčba stravou), infovor, “zdravotní detektiv” a blázen do fitness. Od roku 2014 šíří své myšlenky na vlastních stránkách VyváženéZdraví.cz a v dalších, i zahraničních médiích a živí se přímým koučinkem klientů. Je tvrdým kritikem práce MZd ČR a zastává názor, že většinu zdravotních problémů dnešní doby lze řešit správnou prevencí sestávající se z vyvážené stravy a správné dávky “chytrého” pohybu. Většina chronických chorob má multifaktoriální charakter z pohledu spouštěčů a tak netrvalo dlouho, aby zjistil, že i elektromagnetické záření hraje větší či menší roli u všech těchto chorob, které se mimochodem před elektrifikací a především před spuštěním prvních mobilních sítí vyskytovaly v postatně nižším počtu.
Ing. Kamil Bartošák
Ing. Kamil Bartošákmístopředseda
Pohybuju se profesně 20 let v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jsem členem představenstva mezinárodní organizace Europeans for Safe Connections. Úzce spolupracuju se zahraničními kolegy, odborníky, výzkumníky v rámci problematiky závislosti na obrazovkách a biologických účinků RF-EMF. Zabývám se osvětou, překlady vědeckých studií a dokumentů. Fandím technologiím, které podporují zdraví.
David Hloušek
David Hloušekmístopředseda
Pracuji v oblasti komunikačních technologií, bezpečnostních systémů. Zabývám se měřením signálů. Mám rád lezení na skalách, sjíždění řek, prostě přírodu. Rád jezdím na elektrokole. Mám v oblibě opravy a údržbu starých mopedů. Jsem šťastným majitelem Velorexu:)
Mgr. Kateřina Davies Haladová
Mgr. Kateřina Davies Haladová
Část života jsem žila v Anglii, kde jsem byla v kontaktu se skupinou aktivistů, upozorňujících na nebezpečí elektrosmogu a negativní vliv 5G sítí. Díky memorandu se v centru města Totnes v Devonu podařilo prosadit FREE 5G zónu.
V současnosti žiji a pracuji v ČR, kde se aktivně věnuji komunální politice v oblasti školství a kultury. Zabývám se osvětou na téma negativních dopadů elektrosmogu na dětský organismus. Mezi mé největší koníčky patří hudba, turistika a příroda.
Kamil Pokorný
Kamil Pokorný
Provádím měření elektrosmogu, radiace, formaldehydu, kvality vody, tepelných úniků v budovách i vlhkosti zdiva. Zabývám se hledáním vodních pramenů i geopatogenních zón.
Marek Kopčaj
Marek Kopčajmístopředseda
Televizní režisér. Vystudoval ekonomickou fakultu VŠB a FAMU. Nadšený astrolog, cestovatel a muzikant.
Ing. Magda Pýchová
Ing. Magda Pýchovámístopředsedkyně
Celý svůj profesní život působí v oblasti obchodu a marketingu. Pracovala pro velké mezinárodní korporace, později pro malé české firmy vyrábějící kvalitní produkty. Přes 10 let poskytuje obchodní a marketingové poradenství. V poslední době se zabývá řízením organizací v novém tisíciletí. Dětská zvídavost a touha poznávat nové věci ji provázejí celým životem. Miluje cestování a poznávání rozdílných zemí a kultur, jejich způsobů života. Časté služební i osobní cesty po celém světě ji přivedly k zamyšlení nad západním způsobem života, respektu k přírodě, se kterou jsme neoddělitelně spojeni a jejím zákonům. Proto se již více jak 20 let zabývá zdravým a udržitelným způsobem života. Inspiraci nachází v původních kulturách, které v souladu s přírodou žily a žijí, a jejíž zvyky a filosofii studuje. Nejvíce ji ovlivnil roční pobyt v komunitě Toltéků v Mexiku.

stálí redaktoři a přispěvatelé

Není v našich silách zvládnout vše sami. Velmi tak uvítáme jakoukoliv pomoc – s překladem právě zveřejněných studií (obvykle z AJ), vlastními příspěvky formou blogu (vlastní text i formou polemiky, podpořený konkrétními studiemi). Máte-li zájem, prosím, ozvěte se na: info@emfsmog.cz:

Stejně tak budeme vděčni za jakýkoliv finanční příspěvěk, kterým budeme schopni financovat překlady studií, přípravu českých titulků (z důvodu maximálního šetření zdrojů hodláme zadat studentům), atp. – v tomto případu budete uvedeni jako “přispěvatelé” s kumulovanou částkou příspěvku v podsekci “přispěvatelé”.

Filip Šilar
Filip ŠilarPřispěvatel
300Kč (100Kč měsíčně přes PayPal)

naši ambassadoři

Rádi bychom šířili osvětu nejenom prostřednictvím webových stránek, ale i živě. Dostat se “mezi lidi” a upozorňovat i na negativní stránky bezmyšlenkovitého šíření mobilních technologií, jak se účinkům bránit, co upřednostňovat, atp. V krátké době bychom chtěli získat finance na podobný typ osvěty na školách (primárně základní školy, střední školy, gymnázia a učiliště), a protože nezvládneme vše, chceme “uvést do pozice” v rámci každého kraje jednoho ambassadora, který by byl ochoten v rámci svého volného času či dovolené za úplatu šířit naše myšlenky ve svém okolí, jak aktivně (nabízet cca 45-60 minutovou přednášku, na kterou dostane ambassador řádné zaškolení) či pasivně (prostřednictvím marketingu z naší strany). Prozatím předpokládáme, že by se jednalo o 3-5 dvojhodinových bloků měsíčně v rámci Vašeho kraje.

Chcete mít svůj medailonek níže? Ozvěte se, prosím, na: info@emfsmog.cz.

pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Prahu
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Středočeský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Karlovarský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Ústecký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Liberecký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Plzeňský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Jihočeský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Jihomoravský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro kraj Vysočina
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Pardubický kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Královehradecký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Olomoucký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Moravskoslezský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Zlínský kraj

Byl pro Vás příspěvek zajímavý?

Prosím, klikněte na hvězdičku pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasů: 15

Zatím nehodnoceno! Buďte první, kdo příspěvek ohodnotí 🙂

Když jste náš příspěvek považovali za zajimavý...

Prosím, sledujte nás na sociálních médiích!

Vaše hodnocení nás vede k zamyšlení: Co bychom mohli zlepšit?

Prosím, pomozte nám vylepšit tento příspěvek!

Jak můžeme vylepšit tento příspěvek? Budeme rádi za podnětné připomínky a uvedení kontaktního emailu, abychom se Vám mohli ozvat.