Life Resonance Z.S.

Life Resonance z.s.

Majitel stránek a hnací síla.

Stránky EMFsmog.cz vznikly v létě 2019 a stojí za nimi skupina nadšenců, kterým není lhostejné vlastní zdraví, ani zdraví všech žijících bytostí. Na základě přednášky Martina Novotného “EMF: Grilování za podpory státu” z jara 2019 jsme se rozhodli nenechat další neuvážené kroky v oblasti radiofrekvenčního záření bez odezvy, rozhodli se založit zájmový spolek Life Resonance z.s. a poskytovat i prostřednictvím těchto stránek tzv. informovaný souhlas, tj. dodávat neodborné veřejnosti fakta, která z jasných důvodů zájmové skupiny (mobilní operátoři, poskytovatelé technologií, Český telekomunikační úřad), ale ani instituce zodpovědné za veřejné zdraví (Ministerstvo zdravotnictví ČR, Úřad hlavního hygienika) občanům neposkytují. Od roku 2020 aktivně spolupracujeme s 26 státy Evropy, předními světovými lékaři a výzkumníky v oblasti nepříznivých účinků bezdrátových technologií na lidské zdraví i na životní prostředí. Stáli jsme u vzniku mezinárodní organizace Europeans for Safe Connections a aktivně se podílíme na její činnosti.

předsednictvo a členové

MVDr. Martin Novotný
MVDr. Martin Novotnýpředseda
Ambassador zdravého životního stylu, bio-hacker, nutrarián (léčba stravou), infovor, “zdravotní detektiv” a blázen do fitness. Od roku 2014 šíří své myšlenky na vlastních stránkách VyváženéZdraví.cz a v dalších, i zahraničních médiích a živí se přímým koučinkem klientů. Je tvrdým kritikem práce MZd ČR a zastává názor, že většinu zdravotních problémů dnešní doby lze řešit správnou prevencí sestávající se z vyvážené stravy a správné dávky “chytrého” pohybu. Většina chronických chorob má multifaktoriální charakter z pohledu spouštěčů a tak netrvalo dlouho, aby zjistil, že i elektromagnetické záření hraje větší či menší roli u všech těchto chorob, které se mimochodem před elektrifikací a především před spuštěním prvních mobilních sítí vyskytovaly v postatně nižším počtu.
Ing. Kamil Bartošák
Ing. Kamil Bartošákmístopředseda
Pohybuju se profesně 20 let v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jsem členem představenstva mezinárodní organizace Europeans for Safe Connections. Úzce spolupracuju se zahraničními kolegy, odborníky, výzkumníky ohledně problematiky RF-EMF. Zabývám se osvětou, překlady vědeckých studií, článků, dokumentů. Fandím technologiím, které podporují zdraví (tj. bez expozice RF-EMF).
David Hloušek
David Hloušekmístopředseda
Pracuji v oblasti komunikačních technologií, bezpečnostních systémů. Zabývám se měřením signálů. Mám rád lezení na skalách, sjíždění řek, prostě přírodu. Rád jezdím na elektrokole. Mám v oblibě opravy a údržbu starých mopedů. Jsem šťastným majitelem Velorexu:)
Mgr. Kateřina Davies Haladová
Mgr. Kateřina Davies Haladová
Část života jsem žila v Anglii, kde jsem byla v kontaktu se skupinou aktivistů, upozorňujících na nebezpečí elektrosmogu a negativní vliv 5G sítí. Díky memorandu se v centru města Totnes v Devonu podařilo prosadit FREE 5G zónu.
V současnosti žiji a pracuji v ČR, kde se aktivně věnuji komunální politice v oblasti školství a kultury. Zabývám se osvětou na téma negativních dopadů elektrosmogu na dětský organismus. Mezi mé největší koníčky patří hudba, turistika a příroda.
Kamil Pokorný
Kamil Pokorný
Provádím měření elektrosmogu, radiace, formaldehydu, kvality vody, tepelných úniků v budovách i vlhkosti zdiva. Zabývám se hledáním vodních pramenů i geopatogenních zón.
Marek Kopčaj
Marek Kopčajmístopředseda
Televizní režisér. Vystudoval ekonomickou fakultu VŠB a FAMU. Nadšený astrolog, cestovatel a muzikant.
Ing. Magda Pýchová
Ing. Magda Pýchovámístopředsedkyně
Celý svůj profesní život působí v oblasti obchodu a marketingu. Pracovala pro velké mezinárodní korporace, později pro malé české firmy vyrábějící kvalitní produkty. Přes 10 let poskytuje obchodní a marketingové poradenství. V poslední době se zabývá řízením organizací v novém tisíciletí. Dětská zvídavost a touha poznávat nové věci ji provázejí celým životem. Miluje cestování a poznávání rozdílných zemí a kultur, jejich způsobů života. Časté služební i osobní cesty po celém světě ji přivedly k zamyšlení nad západním způsobem života, respektu k přírodě, se kterou jsme neoddělitelně spojeni a jejím zákonům. Proto se již více jak 20 let zabývá zdravým a udržitelným způsobem života. Inspiraci nachází v původních kulturách, které v souladu s přírodou žily a žijí, a jejíž zvyky a filosofii studuje. Nejvíce ji ovlivnil roční pobyt v komunitě Toltéků v Mexiku.

stálí redaktoři a přispěvatelé

Není v našich silách zvládnout vše sami. Velmi tak uvítáme jakoukoliv pomoc – s překladem právě zveřejněných studií (obvykle z AJ), vlastními příspěvky formou blogu (vlastní text i formou polemiky, podpořený konkrétními studiemi). Máte-li zájem, prosím, ozvěte se na: info@emfsmog.cz:

Stejně tak budeme vděčni za jakýkoliv finanční příspěvěk, kterým budeme schopni financovat překlady studií, přípravu českých titulků (z důvodu maximálního šetření zdrojů hodláme zadat studentům), atp. – v tomto případu budete uvedeni jako “přispěvatelé” s kumulovanou částkou příspěvku v podsekci “přispěvatelé”.

Filip Šilar
Filip ŠilarPřispěvatel
300Kč (100Kč měsíčně přes PayPal)

naši ambassadoři

Rádi bychom šířili osvětu nejenom prostřednictvím webových stránek, ale i živě. Dostat se “mezi lidi” a upozorňovat i na negativní stránky bezmyšlenkovitého šíření mobilních technologií, jak se účinkům bránit, co upřednostňovat, atp. V krátké době bychom chtěli získat finance na podobný typ osvěty na školách (primárně základní školy, střední školy, gymnázia a učiliště), a protože nezvládneme vše, chceme “uvést do pozice” v rámci každého kraje jednoho ambassadora, který by byl ochoten v rámci svého volného času či dovolené za úplatu šířit naše myšlenky ve svém okolí, jak aktivně (nabízet cca 45-60 minutovou přednášku, na kterou dostane ambassador řádné zaškolení) či pasivně (prostřednictvím marketingu z naší strany). Prozatím předpokládáme, že by se jednalo o 3-5 dvojhodinových bloků měsíčně v rámci Vašeho kraje.

Chcete mít svůj medailonek níže? Ozvěte se, prosím, na: info@emfsmog.cz.

pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Prahu
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Středočeský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Karlovarský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Ústecký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Liberecký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Plzeňský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Jihočeský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Jihomoravský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro kraj Vysočina
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Pardubický kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Královehradecký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Olomoucký kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Moravskoslezský kraj
pan/paní XY
pan/paní XYambassador pro Zlínský kraj

Byl pro Vás příspěvek zajímavý?

Prosím, klikněte na hvězdičku pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasů: 15

Zatím nehodnoceno! Buďte první, kdo příspěvek ohodnotí 🙂

Když jste náš příspěvek považovali za zajimavý...

Prosím, sledujte nás na sociálních médiích!

Vaše hodnocení nás vede k zamyšlení: Co bychom mohli zlepšit?

Prosím, pomozte nám vylepšit tento příspěvek!

Jak můžeme vylepšit tento příspěvek? Budeme rádi za podnětné připomínky a uvedení kontaktního emailu, abychom se Vám mohli ozvat.