Vážení čtenáři, zde najdete základní informace k mezinárodnímu dni protestů proti instalaci sítí 5G, oficiálně organizované stránkami 5GSpaceAppeal.org v sobotu 25. ledna 2020.

Sdílejte prosím přiloženou pozvánku (kliknutím na ni se Vám zobrazí v plném rozlišení, vhodném pro stažení a sdílení) na Vašich stánkách a sociálních profilech (Facebook, Twitter, Pinterest, atp.). Leták (ve formátu A4 či ideálně A5 oboustranně) pak prosím vytiskněte v počtu dle Vašich možností a distribuujte:

 

  • mezi svými známými
  • v rámci  komunity (poštovní schránky Vašeho bytového domu či ve Vašem nejbližším okolí)
  • v práci
  • po souhlasu pak i v prostorách “právnických osob”,  jako například prodejnách zdravé výživy, jóga studiích, rehabilitačních centrech, fitness klubech, kadeřnictvích, kosmetických salónech, ordinacích (osvícených) lékařů, atp. (představivosti se meze nekladou – jde o to zachytit větší počet osob, kteří vnímají svět jinak, než jen místo pro získání maxima materiálních výhod)

 

Avizovaná online přednáška o EMF se zaměřením na plánované uvedení 5G proběhne 25. ledna 2020 od 17:00 SEČ. Zvolíme platformu, která bude umožňovat pokládání případných dotazů a okamžitých odpovědí od renomovaných odborníků – elektro-inženýrů, biologů a lékařů. Na Vaše otázky budou vzdáleně odpovídat ing. Ivo Balaj (otázky směřované na technická řešení sítí, eliminaci EMF smogu, atp. – názory pana inženýra najdete na jeho stránkách) a prof. RNDr. Anna Strunecká (paní profesorku díky její publikační činnosti nemusím více představovat. – zodpoví otázky směřované na vztah EMF a biologie/zdraví).

Přednáška nově proběhne i fyzicky v Praze – v Kampus Hybernská (Hybernská 4, Praha 1) 25. ledna 2020 od 17:00 SEČ. Přednáškový sál má kapacitu 50 osob, ale snad se nám v případě nutnosti podaří získat nějaké židle navíc ;–) Vstupné bude dobrovolné, ale budeme rádi, pokud se nám podaří vybrat peníze akorát na nájem. Při předpokladu 3 hodin by to při plné účasti znamenalo průměrný příspěvek 50Kč. Předem děkujeme a to i za menší částku! V sobotu 25. ledna v 17:00 na shledanou – osobně či prostřednictvím přímého přenosu!

 

pozvánka/oznámení protestu

leták A4

 

                      leták A5

Záznam přednášky v Praze dne 25.1.2020

 

Powerpoint prezentace (kliknutím na dvojitou šipku v pravém dolním rohu prezentaci zvětšíte a pohybujete se v ní klikáním na ní) 

Byl pro Vás příspěvek zajímavý?

Prosím, klikněte na hvězdičku pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím nehodnoceno! Buďte první, kdo příspěvek ohodnotí 🙂

Když jste náš příspěvek považovali za zajimavý...

Prosím, sledujte nás na sociálních médiích!

Vaše hodnocení nás vede k zamyšlení: Co bychom mohli zlepšit?

Prosím, pomozte nám vylepšit tento příspěvek!

Jak můžeme vylepšit tento příspěvek? Budeme rádi za podnětné připomínky a uvedení kontaktního emailu, abychom se Vám mohli ozvat.