Označeno štítky: 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • kurumba
    Účastník
      Počet příspěvků: 23

      Dobrý den,
      pokud někdo našel infra saunu v PHa nebo v jejím okolí, která je z hlediska EMF OK, nebo aspoń akceptovatelná, poprosím o adresu/link.
      Ideálně zařízeni, které lze využit jako private sauna. Vysoké teploty finské nezvládám.
      Bylo mi řečeno, že různé infra sauny mají různé EMF zatíženi. Vzhledem k detoxikačnímu učelu se ale této činnosti nechci vzdát. Děkuju.

      Strom
      Účastník
        Počet příspěvků: 12

        A co tropická biosauna bez infra? Teplota byla vždy kolem 60st., vlhkost vzduchu byla vyšší než ve finské, ale stále příjemná. Nevím, jestli se člověk vyhřeje tak, jak v infra, ale zdá se mi, že se potí stejně, nebo víc než ve finské.
        Pěkný den.

        kurumba
        Účastník
          Počet příspěvků: 23

          Biosaunu neznám. Právě jsem se vrátila z normální… INFRA jsem vypustila, mám obavu, že tam je velmi silné EMF… nebyla jsem tam schopná vydržet. Mám poškozen lymfatický systém. Nepotím se skoro vůbec. Jsem teď na kúře z Lapacho čaje, ale výsledky.. nevím no… Chodila jsem do hotelu Step, ale je tam moc lidí, mám ráda soukromí, pokud máte typ na konkrétní věc v dojezdové vzdálenosti z PHA nebo v PHA, budu ráda za link. Vy chodíte kam?

          kurumba
          Účastník
            Počet příspěvků: 23

            Ono tam asi ani tak nejde o to, jak moc se člověk zpití v INFRA nebo normální, ale při rozbodu potu bylo prokázáno, že pot člověka z INFRA obsahuje o mnoho procent více těžkých kovů a jiných toxinů než z jiných saun. Proto jsem chtěla chodit do INFRA a ano.. také pro ty relativně snesitelné teploty.

            Martin Novotný
            Správce
              Počet příspěvků: 8

              Zdravím, o žádné NIR sauně v Praze nevím. Těch domácích low- nebo no-EMF je více:

              ENSI collection
              SunLighten

              a další. Sám o nějaké uvažuji a těch +/- 1500USD za ní hodlám dát.

              kurumba
              Účastník
                Počet příspěvků: 23

                Co byste, prosim, doporucil? Mam chodit do INFRA sauny, at detoxikuju, ovsem pod silnym EMF, nebo radeji ne..
                Mamproblem s detoxikaci, delam co mohu, ovsem moc to nejde.
                Domaci sauna u me neprichazi do 2+1 50m v uvahu.

                Martin Novotný
                Správce
                  Počet příspěvků: 8

                  Těžko takto radit. Pokud jste z Prahy, mohu infra saunu přeměřit – Trifieldem, Cornetem a GigaHertzem. Máte-li problémy s detoxikací, asi by můj první dotaz zněl, zda máte za sebou MTHFr genetický test. Špatná detoxikace je jedním z klasických příznaků této genetické mutace.

                  kurumba
                  Účastník
                    Počet příspěvků: 23

                    Myslela jsem, ze se temer nepotim. Mam poskozeny lymfaticky system. Proto se snazim chodit do te sauny.. beru velke davky niacinu..

                  Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
                  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.