Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • Účastník
      Počet příspěvků: 1

      Dobrý den. Onehdá jsem četl knihu, kde byla zmínka o Dr. Rife a jeho práci. Stručně, tento doktor, optik a tuším biolog se zabýval studiem působení konkrétních frekvencí na konkrétní řekněme “živé organizmy”. Zajímal se především o bakterie a později i o rakovinné buňky a hledal něco jako rezonanční frekvence těchto bakterií a buněk, které způsobí jejich mechanické zničení.

      Věděl jsem, že různé “zářiče” jsou nezdravé, ale nevěnoval jsem tomu velkou pozornost, prostě jsem to přijímal. Až s rostoucí diskusí o sítích 5G a v té souvislosti s nijak neověřenými názory na souvislost s covid19 jsem si na tuto studii vzpomněl. A to především proto, že v jedné fázi svých výzkumů Dr. Rife “zabíjel” frekvencí nějaké (nepamatuji si konkrétně jaké) bakterie a ačkoli se krysám mělo ulevit hynuly. Postupně přišel na to, že tím, že frekvencí “rozbil” konkrétní bakterii, se z ní uvolnily viry, které krysy usmrtily.

      Zároveň jsou na internetu dohledatelné tabulky konkrétních frekvencí na konkrétní bakterie – nemoci.

      A tak by mě zajímalo, zda zná někdo podrobněji práci Dr. Rife, zda se někdo zabýval možnou souvislostí jeho práce s působením EMF smogu na živé organizmy?

    Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.